Open P.tesi-Cuma 09:00-20:00
Email info@muratolmez.com Telefon +90 532 507 34 42

Konya Web Tasarım

Konya Web Tasarım Ajansı

Konya Web Tasarım ve Konya Web Site Yapan Firmalar için araştırma yapanlar; Google arama sonuçlarında ilk sayfada 1. sırada çıkan web siteler yapıyoruz. Yaptığımız web siteler 3 saniyede açılan, mobil uyumlu, kullanıcı dostu web sitelerdir. Google‘da ilk sıralarda yerinizi almak istiyorsanız SEO uyumlu web site tasarımı için Konya’da bizi arayabilirsiniz.

Konya Web Tasarım

Konya Web Tasarım firması arayanlar, önce referanslarımızı inceleyin. Konya Web Tasarım olarak müşterilerimize Konya’da en iyi Web Tasarım çözümü üretiyoruz.

Murat Ölmez Konya Web Tasarım, Web tasarım hizmetlerinde Murat Ölmez sektörün tanınmış isimlerindendir. Murat Ölmez Konya Web Tasarım ajansı, web tasarım hizmetleri konusunda Türkiye’nin ilklerinden birisidir. Konya Web Tasarım firmaları arasında ilk sıralarda olmanın gururunu yaşıyoruz.

Herkesin kabul ettiği bir gerçek var; web site bir firmanın itibarıdır, vitrinidir. Web tasarım ajansları da onların aynasıdır, dijital pazardaki danışmanlarıdır.

Murat Ölmez Konya Web Tasarım Ajansı kurulduğu günden beri sadece mutlu müşteri ve mutlu web tasarım şirketi denkleminin sağlanması, memnuniyetin sürdürülebilir olmasını hedefleyerek çalışmaktadır.

Murat Ölmez, Konya Web Tasarım, Konya Web Tasarım Ajansı, Konya En İyi Web Tasarım, Konya Web Tasarım Firmaları, Konya Web Tasarım Şirketleri, Konya Web Tasarım Fiyatları, Online Satış Sitesi, Online Satış Sitesi Kurmak, Alışveriş Sitesi, E Ticaret, E Ticaret Sitesi

Konya Web Tasarım, hem Konya dışındaki, hem de Konya içindeki müşterilerine en sağlıklı biçimde ulaşmak için özellikle Konya içindeki müşterilerine yerinde ziyaretler yaparak, web tasarımı, SEO ve yazılım projeleri öncesi çok detaylı sunumlar yaparak analiz aşamasını gerçekleştirerek müşterinin onayını alarak profesyonel çözümler üretir. Hedef kitleye hitap etmek için gereken tüm detaylı çalışmaları yaparak web tasarımı SEO hizmetleri konusunda en iyi sonuç alınacak alt yapı ve yazılımı yapar.

Modern ve Şık Web tasarım SEO trendlerinin web tasarımı hizmetleriyle birleştirilmesi, güncel uygulamaların Konya’da yerleşmesi, ajanslar için en önemli nitelikte farklılıklar oluşturmak için gece gündüz çalışıyoruz. 1991’ten bu yana reklam ajansı tecrübemizle, web tasarım ihtiyaçlarınız için Konya’da en doğru web tasarımcı olmaya devam ediyoruz.

+ Konya web tasarım firmaları

+ Konya web tasarım şirketi

+ Konya web tasarım

+ Konya web yazılım

+ Konya web tasarım ajansları

+ Konya web tasarım hizmetleri

+ Konya web tasarım şirketleri

Konya web tasarım projelerimizde hem web yazılım geliştirme, hem de mükemmel işler çıkarmanın, profesyonel web tasarımın ve yazılımın markası olmanın haklı gururunu yaşamak bizi motive eden başlıca unsurlardır. Konya Web tasarım projesini Murat Ölmez Konya Web Tasarım vererek internetteki imajını profesyonellere teslim etmek isteyen her müşteri, memnun bir müşteri olarak bizim reklamamızı yapmakta ve bize yeni web tasarım müşterileri kazandırmaktadır. Murat Ölmez – Konya Web tasarım fiyat teklifi almak için lütfen iletişim sayfamızdan veya 0532 401 74 10 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Web Nedir?

İnternet bir bilgi sunma ve bilgiye ulaşma ortamıdır. Bu işlevler, farklı internet protokolleri kullanılarak gerçekleştirilir. Söz gelimi, FTP protokolü kurallarını kullanan programlar ve sunucular yardımıyla internet üzerinde dosya aktarımı yapılır. Ancak, özellikle multimedia teknolojilerinin gelişmesi sonucunda, görsellik ve etkileşimlilik ön plana çıkmıştır. Bu noktada, web devreye giriyor. Web, birbirinden farklı yapıdaki bilgileri, aynı ortak platformda insanlara sunan bir internet teknolojisidir. Web sayesinde kullanıcılar, renkli resimler ve yazıların iç içe olduğu, animasyon ve etkileşimliliğin kullanıldığı “sayfalara” erişirler. Her sayfanın bir adresi vardır. Bu adreslere URL (uniform resource locator) denir. Web sayfaları arasında, bağlantılar (link) tanımlanarak birinden diğerine geçiş mümkün hale gelmektedir. Web sayfaları, internette “bilgi aktarımını” olanaklı kılan mekanizmalardır. İnsanlar, browser adı verilen bilgisayar programlarıyla, bu tipte hazırlanmış bilgi sayfalarına, bu sayfaların aderslerini yazarak, bağlanabilirler. Kurumsal web Sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Profesyonel Konya Web Tasarım Ekibiyle Çalışın

Konya’da profesyonel web tasarım yapan Murat Ölmez’in yaptığı web siteleri incelemeden kararınızı vermeyin. Mobil uyumlu, 3 saniyede açılabilen, html5 ve php ile size özel yazılmış web siteleri tercih edin. Web tasarım uzun soluklu çalışılacak bir iş olduğu için en başta doğru karar vererek başlayın.

Başlıca hizmetlerimiz; Konya Web Tasarım, Konya Web Tasarım Ajansı, Konya En İyi Web Tasarım, Konya Web Tasarım Firmaları, Konya Web Tasarım Şirketleri, Konya Web Tasarım Fiyatları, Online Satış Sitesi, Online Satış Sitesi Kurmak, Alışveriş Sitesi, E Ticaret, E Ticaret Sitesi yapıyoruz.

Konya’da profesyonel web tasarım ekibi arayanlar için tam anlamıyla profesyonel web sitesi yapıyoruz.

Konya web tasarım firması olarak kurumsal ve bireysel müşterilerilerimizin a’dan z’ye tüm web tasarım işlerini profesyonel olarak çözüyoruz. Yeri geldiğinde reklam metinlerini, komple web sitenin metin yazarlığını, web site içerik yönetmenliğini, yapacağımız web sitenin görsel yönetmenliğini, ihtiyaç duyulan tüm görsel yani dijital materyallerin oluşturuması işlemini de yapıyoruz.

Firmaların yoğun iş temposu içerisinde fotoğraf, video, yazı vb. bilgileri toplayıp hazırlaması için çok ciddi mesai harcamaları gerektiği için tüm dijital materyallerin yani web site içeriklerinin oluşturulmasını da biz yapıyoruz. Bizi diğer web tasarım yapan firmalardan ayırt eden en büyük özelliklerimizden birisi de budur. İlave olarak Google ve SEO konusunda sizden hiçbir çalışma beklemeden işimizi mükemmel yapıyoruz.

Konya Web Tasarım

Yeni internet dünyasında kurumsal web sitenizle yer almak istiyorsanız profesyonel olarak Konya’da web tasarım işi yapan Murat Ölmez’le çalışın.

Murat Ölmez, Konya Web Tasarım, Konya Web Tasarım Ajansı, Konya En İyi Web Tasarım, Konya Web Tasarım Firmaları, Konya Web Tasarım Şirketleri, Konya Web Tasarım Fiyatları, Online Satış Sitesi, Online Satış Sitesi Kurmak, Alışveriş Sitesi, E Ticaret, E Ticaret Sitesi

Konya Web Yazılım

Size özel internet web sitesi yazılımı yapıyoruz. Profesyonel, hızlı çalışan, mobil uyumlu, google seo uyumlu, google aramalarda üst sıralarda çıkmak istiyorsanız bizi arayın.

Murat Ölmez, Konya Web Tasarım, Konya Web Tasarım Ajansı, Konya En İyi Web Tasarım, Konya Web Tasarım Firmaları, Konya Web Tasarım Şirketleri, Konya Web Tasarım Fiyatları, Online Satış Sitesi, Online Satış Sitesi Kurmak, Alışveriş Sitesi, E Ticaret, E Ticaret Sitesi

Konya E Ticaret Sitesi

Ürünlerinizi internet üzerinde satmak istiyorsanız doğru adrestenisiniz. Size özel e ticaret paketlerimizden birini tercih ederek profesyonel bir e ticaret sitesine sahip olabilirsiniz.

Murat Ölmez, Konya Web Tasarım, Konya Web Tasarım Ajansı, Konya En İyi Web Tasarım, Konya Web Tasarım Firmaları, Konya Web Tasarım Şirketleri, Konya Web Tasarım Fiyatları, Online Satış Sitesi, Online Satış Sitesi Kurmak, Alışveriş Sitesi, E Ticaret, E Ticaret Sitesi

Konya Online Alışveriş Sitesi

Ürün ve hizmetlerinizin inernet üzerinden daha çok alıcıya ulaşmasını mı istiyorsanız bizi arayın. Google ilk sıralarda yer alarak ürünlerinizi daha çabuk satabilirsiniz.

Konya Web Tasarım - Referanslar

Konya Web Tasarım olarak Google ilk sayfada ilk sıralarda çıkabilen, seo uyumlu, hızlı açılan, mobil web sitelerden örnekler.

1000
WEB SİTE
1000
SEO YAPILAN SİTE
0%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
0
YILLIK TECRÜBE

Konya Web Tasarım için bizi arayın

ANALİZ
+ Hedef kitlenizin doğru olarak saptanması
+ Sektör analizinin yapılması
+ Rakip analizinin yapılması
+ Web sitenizin hedef kitleniz açısından kullanım amacına uygun kriterlerin belirlenmesi
+ Web sitenizin ulaşmasını istediğiniz hedeflerin ve kazanımların belirlenmesi

PLANLAMA
+ Site haritasının kullanıcı dostu olarak planlaması
+ Hedef kitlenin ve sitenin amacı doğrultusunda web sitesinin yerleşiminin belirlenmesi
+ Web sitesi için en güncel ve en uygun teknolojik altyapının belirlenip kullanıma hazırlanması

İÇERİK YÖNETİMİ
+ Marka Mesajınızla uyumlu içeriklerin oluşturulması
+ Arama motorları için optimize edilmesinin sağlanması
+ Tasarım ve görsellere uyumluluğun sağlanması
+ Hedef kitlenizin arama yapacağı kelimelerin özenle metinlere eklenmesi
+ Görsel arama sonuçlarında çıkabilecek şekilde görsellere metinlerin eklenmesi
+ Video arama sonuçlarında görüntülenecek şekilde video içeriklerinin oluşturulması

TASARIM ve KODLAMA
+ En son teknoloji kodlama (html5, css3)
+ Yazılım Teknolojisi : PHP + Mysql (Performans açısından Framework kullanılmayacaktır)
+ Responsive tasarım
+ Her platforma uyumlu (telefon, tablet, bilgisayar) responsive tasarım
+ Tarayıcı uyumluluğu
+ Yaratıcı ve size özgün görsel dizayn ile kusursuz müşteri deneyimi
+ Kullanıcılarınıza ve arama motorlarına uygun ve uyumlu altyapı
+ Her ürün ve hizmet sayfası için ayrı seo bilgi giriş paneli
+ Her ürün için ayrı title, ayrı description ve ayrı etiket giriş paneli
+ Her ürün, kategori ve hizmet sayfası için özel seo url paneli
+ Görseller için alt etiket girişinin yapılabileceği giriş paneli
+ Görseller için özel isimlendirme altyapısı
+ Gelişmiş kategori yönetimi (kategori ağacı yapısı)
+ Sınırsız ürün ekleyebilme altyapısı
+ Kullanıcı yetkilendirme altyapısı
+ Çoklu dil desteği
+ Resim optimizasyonu, boyut küçültme. Sitenin hızlı açılması google sıralaması için önemli
+ Script ve CSS kodlarının sıkıştırılması. Hız optimizasyonu google sıralaması için önemli
+ Site içeriğinde özel tag (h1.. tag) çalışmasının yapılması.

SEO
+ Arama motorlarında ücret ödemeden ön sıralarda olacak alt yapının hazırlanması.
+ Her ürün için ayrı seo alt yapısı.
+ Görsellerinizin arama sonuçlarında çıkabilmesi.
+ Videolarınızın arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkması.
+ Seo ile itibar yönetimi sağlanmış olur.
+ Seo uzmanı ile yenilikleri bir adım önde takip edebilirsiniz.

SEO UYUMLULUĞU İLE SAĞLANACAKLAR
+ Marka prestijini ve bilinirliğini artırır
+ Geri dönüşü en yüksek yani en karlı reklam yatırımıdır
+ Doğrudan ilgili hedef kitleye ulaşılmayı sağlar
+ Diğer reklam ve mağaza giderlerinden tasarruf sağlar
+ Daha fazla marka görünürlüğü sağlar
+ Anahtar kelime uyumluluğu / kalite puanı yüksek site ile adwords’de daha az para ödenmesi

GOOGLE BENİM İŞLETMEM / GOOGLE MY BUSİNESS
+ Harita kaydının oluşturulması ve tüm cihazlardan konum alınabilmesi
+ Google Harita arama sonuçlarında görüntülenebilecek alt yapının oluşturulması
+ Görsellerin, yorumların, mesajların, yayınların anlık takibi ve iyileştirilmesi

APPLE / IOS CİHAZLAR İÇİN HARİTA KAYDI
+ Apple harita aramalarında firmanızın bulunabilir olması.

RAPORLAMA
+ GWT paneli ile Google trafiğinizi anlık takip edebileceksiniz
+ Google Analytics ile ücretli veya ücretsiz site ziyaretçi istatistiklerini görebileceksiniz

GENEL PRENSİPLER
+ Web site ile ilgili tüm içerik, görsel, video vb. leri firma tarafından temin edilir
+ Sitede kullanılan içerikle ilgili telifle ilgili tüm yasal sorumluluk site sahibi firmaya aittir
+ Site yazılım ve kodlama 3 hafta sürer, web site ana sayfa tasarım onay alınır
+ Tasarım onayı alınan sitenin bitirilmesi 1 hafta sürer. Toplamda 1 ay içerisinde site bitirilir
+ Site açıldıktan sonra 6 aylık süre içinde site güncellemeleri tarafımızdan yapılır
+ 6 Ay sonunda site güncelleme v.d. işlemler için karşılıklı anlışılacak ücret tarafımıza ödenir
+ Sitenin yıllık domain, hosting, ssl ve diğer tüm masrafları firma tarafından ödenir

ÖDEME
+ Anlaşma sağlandığında ücretin yarısı peşin alınır.
+ Ücretin kalan kısmı web site yayınlandığı tarihte nakit olarak alınır.

Ara