Open P.tesi-Cuma 09:00-20:00
Email info@muratolmez.com Telefon +90 532 507 34 42
Murat Ölmez, Konya Web Tasarım, Konya Web Tasarım Ajansı, Konya En İyi Web Tasarım, Konya Web Tasarım Firmaları, Konya Web Tasarım Şirketleri, Konya Web Tasarım Fiyatları, Online Satış Sitesi, Online Satış Sitesi Kurmak, Alışveriş Sitesi, E Ticaret, E Ticaret Sitesi
Konya'da Profesyonel Ajans Arayanlar İçin

Dijital Reklam Ajansı

Dijital Reklam Ajansı Ne İşYapar?

Konya’da bulunan kurumsal bir çok firmanın basılı işleri dışındaki internet / New Media alanında kullandıkları tüm dijital materyallerin, görsellerin hazırlanması işlemini profesyonel olarak yapıyoruz.

Eskiden işler matbaaya gönderilirdi artık baskıya gönderilmiyor, İnternet üzerinde dijital olarak paylaşılıyor. Matbaa maliyetiyle kıyaslandığında çok daha ekonomik bir mecradır.

Konya Dijital Ajans

İnternet üzerinde dijital olarak paylaşılan görsellerin, web sitelerin tüm ölçümleri rahatlıkla yapılabilmektedir. Hedef kitleye ulaşıp ulaşmadığı net olarak görülebilmektedir. Basılı materyallerde ise bu oranlar kesinlikle ölçülememektedir.

Dijital ajans olarak bizimle çalışan tüm müşterilerimize aylık raporlar sunarak bu ölçümleri onlarla paylaşıyoruz.

Konya Dijital Reklam Ajansı

Rakipsiz sosyal medya uzmanlığına sahip, sosyal odaklı küresel bir yaratıcı Konya Dijital Reklam Ajansıyız.

32 Yıllık reklam sektörü deneyimine sahip sosyal medyanın kültürü şekillendirdiği bir dönemde müşterilerimize küresel bir bakış açısı sunuyoruz.

Konuşmaya değer fikirler üretiyoruz.

Çevrimiçi topluluklar, kültürler ve alt kültürler içindeki sosyal davranışları anlıyoruz.

Müşterilerimizin doğru insanlara stratejik, alakalı ve etkili bir şekilde ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

NELER YAPIYORUZ?

Tamamı benzersiz bir çevrimiçi kültür ve sosyal davranış anlayışına dayanan tam hizmet pazarlama, yaratıcı, medya ve teknik disiplinler sunuyoruz.

Sosyal içgörüleri gün yüzüne çıkarmamıza yardımcı olan benzersiz küresel araştırma uzmanlığı sayesinde, yaratıcı fikirlerimiz herhangi bir platformda veya ortamda yaşayabilir.

Çevik üretim yeteneklerimiz ve kültürel olarak ilgili medya ve dağıtım yaklaşımımız, sohbeti ateşleyen ve harekete geçiren içerikle sonuçlanır.

STRATEJİ

Stratejik düşüncemiz yalnızca hedef kitleye ve kategoriye değil, aynı zamanda kültürel iletişime de dayalıdır. Araştırma ve strateji ekiplerimiz yakın işbirliği içinde çalışır. İnternet dilini akıcı bir şekilde konuşabiliyorlar, müşterilerimizi önemli kültürel değişimler için önceden tahmin edip hazırlıyorlar.

YARATICI

Fark yaratan bir kreatif ajans. Tam entegre kampanyalar yapıyoruz; yenilikçi sosyal medya aktivasyonları; uzun biçimli videolar ve kısa, etkili sosyal içerik. 12 aylık bir yol haritasından gerçek zamanlı tepkisel sohbetlere kadar sadece sosyal medya gönderileri değil, hikayeler oluşturuyoruz.

ÜRETME

Sürekli değişen sosyal ve dijital platformlarda içerik üretiminin sınırlarını zorluyoruz. Her şeyi aynı çatı altında tutmayı seviyoruz; çevik şirket içi prodüksiyon kolumuz We Are Social Studios, her türlü medyada yaşayabilen sosyal öncelikli yaratıcı içerikler üretiyor.

MEDYA

Ücretli medyaya yaklaşımımız, sosyal davranışlara ilişkin anlayışımızla geliştirilmiştir; stratejik dağıtım, doğru hikayeleri doğru insanların önüne koyar. Sosyal ve oyun ekosistemlerinde ana akım ve niş platformlar ve formatlarla çalışıyoruz.

SOSYAL MEDYA

Yaptığımız her şey araştırmaya dayalıdır. Sosyal içgörü, insanların hakkında konuşmak isteyeceği fikirler üretmenin anahtarıdır.

Davranışlardaki değişiklikleri bu şekilde yönlendiririz. Bir dizi çevrimiçi ve çevrimdışı araç ve metodoloji kullanarak markaların insanların sosyal ihtiyaçlarına ve motivasyonlarına yaklaşmasına yardımcı oluyoruz.

Geleneksel içgörüler, bireysel motivasyonlara odaklanarak izole edilmiş insanları anlar.

Sosyal içgörüler, insanların markayı, ürünü veya kategoriyi farklı görmelerine neden olabilecek güçlü, gizli, beklenmedik veya dile getirilmeyen kişiler arası gerçeği sağlamak için bu anlayışı kişilerarası ilişkilerimiz, topluluklarımız ve toplum bağlamımıza yerleştirir.

KÜLTÜREL ZEKA

Kültür sosyal hızda hareket eder. Çevrimiçi toplulukları, kültürleri ve alt kültürleri anlıyoruz. Markaların kültüre stratejik, ilgili ve etkili bir şekilde katılmasına yardımcı olmak için sosyal davranışlarla ilgili bilgimizi kullanıyoruz.

Geleceği planlamak için kültürel sohbeti takip ediyoruz. Markalara gelecekteki stratejileri için sosyal içgörüler, stratejik konumlandırma ve yaratıcı öneriler sunarak kültürel alaka düzeyini belirlemek için denetimler yürütüyoruz.

Markaların ortaya çıkan trendlerde ve konuşmalarda erken lider olma fırsatlarını belirliyoruz. Sosyal çıktıyı ve yönü bilgilendirecek ve müşterilerimizin stratejik konumlandırmasını sürekli olarak geliştirecek kültürel anlatılar hakkında güncellemeler sağlıyoruz.

RAKİP ANALİZİ

Rekabetinizi anlamak için ısmarlama araştırmalar yürütüyoruz. Faaliyetlerini, güçlü ve zayıf yönlerini inceliyor ve stratejik fırsatları belirliyoruz.

Rekabet ortamınızda sektörde, kitlede ve sosyal alanda (sahip olunan, ödenen ve kazanılana kadar) neler olup bittiğini inceliyoruz. Sektörü ve izleyici bağlamlarını ve eğilimlerini anlamak için sosyal medyanın ötesine de bakıyoruz.

Bunu yaparak, markanızın aşmak ve etki yaratmak için sahip olabileceği boşlukları belirleyebiliyoruz.

SOSYAL DENETİMLER

Hem niceliksel hem de niteliksel açıdan derinlemesine kanal denetimleri gerçekleştiriyoruz. Kitleler için neyin önemli olduğunu anlamak, işe yarayan içeriği ve nelerin iyileştirilebileceğini keşfetmek için hem tarihsel organik hem de ücretli performansı analiz ediyoruz. Stratejinizi iyileştirmek ve optimize etmek için fırsatları belirleyerek, farklı platformların performansını sosyal ortamdaki diğerleriyle kıyaslarız.

Kazanılan konuşmanın ve daha geniş sosyal dinlemenin analizi, içerik stratejisini ve kampanya mesajlarını bilgilendirmek için duyarlılık analizi sunmamıza ve temel içgörüleri belirlememize olanak tanır.

Ağımız sayesinde, her bir yerel pazarın nüanslarına hitap eden uluslararası stratejiler ve mesajlar geliştirmemize olanak tanıyan küresel karşılaştırmalı değerlendirmelere de erişimimiz var.

MARKA PLANLAMA

Kültürde açıkça tanımlanmış bir rolü olan markaların gürültüyü kesme, izleyicileriyle etkileşim kurma ve uzun vadeli marka yakınlığı ve savunuculuğu geliştirme şansı daha yüksektir.

Performansı ölçmek için marka konumlandırmadan hedef kitle profili oluşturmaya ve ekonometrik modellere kadar uzun vadeli stratejik yön oluşturmak ve desteklemek için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.

SOSYAL STRATEJİ

Kitleleriyle iletişim kurmadan önce, müşterilerimizin onları, ilgi alanlarını ve sosyal medyada en çok nerede aktif olduklarını anlamalarına yardımcı oluyoruz.

Buradan yola çıkarak, en alakalı kanallarda doğru insanlarla etkileşim kurarak sohbete değer katacak bir sosyal strateji belirliyoruz.

Bu, iş hedeflerine ulaşılmasına yardımcı olacak net ve eyleme geçirilebilir sosyal medya planları oluşturmak için temelimizdir.

Markanızın sosyal medyadaki bakış açısını tanımlamasına, bir içerik stratejisi geliştirmesine, bir topluluk oluşturmasına ve doğru etkileyicilerle etkileşim kurmasına yardımcı oluyoruz. Markanızın fırsatlardan en iyi şekilde yararlanabilmesi ve işinizin geleceğini şekillendirebilmesi için net bir sosyal strateji uyguluyoruz.

KAMPANYA STRATEJİSİ

Etkili bir kampanya oluşturmak için, öncelikle müşterilerle sosyal medyada markaları için açıkça tanımlanmış bir rol oluşturmak üzere çalışırız. Bu, ilgi çekici ve anlamlı bir konuşma oluşturmak için hedef kitlenizle bağlantı kurmak ve bağlantı kurmak için en iyi fırsatı sunar.

Kitlelerinizi bölümlere ayırıyoruz ve marka hedeflerini yönlendirirken onlara ulaşacak ve onların ilgisini çekecek kanal stratejileri ve kampanya içgörüleri sağlıyoruz. Ayrıca, sosyal kampanyalarınızı pazarlama karmanıza nasıl entegre edeceğiniz konusunda da rehberlik sağlıyoruz.

1000
MÜŞTERİ
1000
WEB SİTE
0%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
0
YILLIK TECRÜBE
Ara