Open P.tesi-Cuma 09:00-20:00
Email info@muratolmez.com Telefon +90 532 507 34 42

Google Tüm Ürünler

Hakkında Türkiye’de Google Ürünlerimiz Taahhütlerimiz Hikayelerimiz

Arayın ve keşfedin

Arama simge Arama Haberdar olun. Neler olup bittiğini bilmek Google ile her zamankinden daha kolay. Haritalar GPS’le gezinme, trafik, toplu taşıt bilgileri alın ve etrafınızdaki yerleri keşfedin. Haritalar Çeviri simge Çeviri 100’den fazla dilde çeviri yapmak için konuşun, tarayın, yazın veya çizin. Tüm cihazlarınız için hızlı, basit ve güvenli bir tarayıcı.

İzleyin ve dinleyin

YouTube En sevdiğiniz videoları ve müzikleri keşfedin, izleyin ve paylaşın. YouTube YouTube Music Music Resmi albümler, şarkı listeleri ve daha fazlasına sahip yeni müzik yayın uygulaması. YouTube Music Chromecast Filmleri, müzikleri ve daha fazlasını telefonunuzdan TV’nize yayınlayın. Chromecast Google Play Filmler simge Google Play Filmler TV’dekiler dahil en sevdiğiniz içeriklerin tamamı ve en yeni yayınlar.

Google yapımı cihazlar

Pixel 3 Google’ın sunduğu yeni telefonla tanışın. Pixel 3 Bağlantılı Ev simge Bağlantılı Ev Büyük yardım, farklı boyutlar. Bağlantılı Ev Pixel Slate Çalışıp oynamanın yepyeni yolu. Pixel Slate Google Wifi simge Google Wifi Evinizin her yerinde yüksek sinyal gücü.

Her yerde kullanın

Android OS Gün geçtikçe daha iyi hizmet veren platform. Android OS Wear OS by Google simge Wear OS by Google Her anı değerlendirin – fitness durumunuzu takip edin, bağlantıda kalın, önde olun. Wear OS by Google Chromebook Uzun pil ömrüne sahip, kullanımı kolay dizüstü bilgisayarlar. Chromebook Android Auto simge Android Auto Sesli işlemler, navigasyon ve müzik artık arabanızda.

Konuşun ve mesajlaşın

Gmail Google’ın e-posta hizmeti. Gmail Mesajlar Sizin için önemli olan kişilerle iletişim kurmanıza yardımcı olmak için basit, yardımcı mesajlaşma Mesajlar Google Duo simge Google Duo Android ve iOS için basit, yüksek kalitede görüntülü görüşme. Google Duo Hangouts Chat Ekipler için geliştirilmiş akıllı ve güvenli bir mesajlaşma platformu.

Düzenli kalın

Fotoğraflar Tüm fotoğraflarınız, düzenli ve kolayca bulunabilir halde. Kişiler Ailenizin ve arkadaşlarınızın adresleri ve numaraları sonunda bir arada. Takvim Programınızı düzenleyin ve etkinlikleri yaşamınızdaki kişilerle paylaşın. Takvim Keep simge Keep Aklınızdakileri not, liste ve sesli not olarak kaydedin.

Daha akıllı çalışın

Dokümanlar Nerede olursanız olun tüm dokümanlarınızı düzenleyip paylaşabilirsiniz. Dokümanlar E-Tablolar İstediğiniz yerden çalışabileceğiniz akıllı e-tablolar. E-Tablolar Slaytlar İstediğiniz yerde oluşturup her yere götürebileceğiniz sunularla hikayeler anlatın. Slaytlar Drive Dosyalarınızı saklayabileceğiniz, erişebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz güvenli bir yer.

İşinizi büyütün

Google Ads Müşteriler sunduğunuz ürünleri aradığında kendinizi gösterin. Google Ads AdSense simge AdSense Reklamlarla içeriğinizden para kazanın. AdSense Analytics simge Analytics Kanallarınız genelinde müşteri analizleri yapın. Analytics Google Benim İşletmem simge Google Benim İşletmem Sizi Google Arama’da ve Haritalar’da arayan müşterilerin sizi bulabilmelerini sağlayın – ücretsiz.

Kaynak: google.com.tr

Ara