Open P.tesi-Cuma 09:00-20:00
Email info@muratolmez.com Telefon +90 532 507 34 42

Google Benim İşletmem

Google Benim İşletmem hakkında

Google Benim İşletmem; işletmelerin ve kuruluşların Arama ve Haritalar da dahil olmak üzere Google’daki çevrimiçi varlıklarını yönetmelerini sağlayan ücretsiz ve kullanımı kolay bir araçtır. İşletme bilgilerinizi doğrulayarak ve düzenleyerek hem müşterilerin sizi bulmasını sağlayabilir, hem de onlara işletmenizin hikayesini anlatabilirsiniz.

Google Benim İşletmem yardımıyla, işletme bilgilerinizin Arama ve Haritalar da dahil olmak üzere Google’da nasıl görüneceğini ücretsiz yönetin. Yeni ve eski müşterilerle etkileşimde bulunun ve onlara işletmenizin hikayesini anlatın. Başlamak için google.com/business adresini ziyaret edin. Başlangıç kılavuzumuzdaki talimatları uygulayın.

Google Benim İşletmem’i kullanmanın yararları

Bilgilerinizi yönetin

Google kullanıcılarının işletmenizi veya sunduğunuz ürün ve hizmetleri aradıklarında gördükleri bilgileri yönetin. Google Benim İşletmem ile bilgilerini doğrulayan işletmelerin, tüketiciler tarafından saygın olarak kabul edilme ihtimali iki kat daha fazladır.1 İnsanlar işletmenizi Google Haritalar ve Arama’da bulduğunda, çalışma saatleriniz, web siteniz ve açık adresiniz gibi bilgilere erişebildiklerinden emin olun.
Müşterilerle etkileşimde bulunun

Müşterilerinizden gelen yorumları okuyun ve yanıtlayın. Ayrıca, neler yaptığınızı gösteren fotoğraflar yayınlayın. Girişlerine fotoğraf ekleyen işletmeler, eklemeyen işletmelere göre, Google Haritalar’da %42 daha fazla yol tarifi isteği ve web sitelerine %35 daha fazla tıklama almaktadır.
Varlığınızı anlayın ve genişletin

Müşterilerin işletmenizi nasıl aradığına ve nereden arama yaptığına ilişkin bilgilere ulaşın. Kaç kullanıcının doğrudan Arama ve Haritalar’daki yerel arama sonuçlarında görüntülenen telefon numarasından işletmenizi aradığı gibi bilgilere de görebilirsiniz. Ayrıca, hazır olduğunuzda, faaliyetlerinizi tanıtmak için sorunsuz bir şekilde Akıllı kampanyalar oluşturabilir ve kampanyalarınızın performansını izleyebilirsiniz.

Kolayca başlangıç yapabilir ve ücretsiz kullanabilirsiniz.

Web’de kullanmaya başlayın

Mobil ortamda kullanın

Mobil ortamı mı tercih ediyorsunuz? İstediğiniz yerden hesabınıza erişmek ve işletme bilgilerinizi güncellemek için ücretsiz Google Benim İşletmem mobil uygulamasını indirin.